Ana Sayfa > Kurumsal
 

HAKKIMIZDA

Güvenlik, koruma ve önlemenin dışında sistematik bir etkinlik alanıdır. Güvenliğin bu kadar karmaşık olmasının altında yatan neden; insanın geldiği teknolojik bilgi birikimidir. Terör, sabotaj, hırsızlık, gasp ve yangın gibi gündelik yaşantımızı tehdit eden felaketleri kontrol altına alabilmek için; yüksek bir bilgi birikimi ve uzmanlık gerekmektedir. Yüksel Holding’in büyüme vizyonuna paralel olarak YÜKSEL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş., 2004 yılında 5188 sayılı yasa esaslarına uygun olarak kurulmuştur.
 
 
Tüm yönetim ve eğitim operasyonlarını Ankara’daki modern binasında yürüten şirketimizin; ayrıca İstanbul ve İzmir bölge müdürlükleri ile fiziki güvenlik ve eğitim hizmetlerini daha etkin kılmaktadır. Eğitim hizmetlerindeki saygın konumunu alanında yetkin ve uzman eğiticilerle sağlayan YÜKSEL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş.; modern derslikleri ve Havalı Eğitim Atış Poligonu ile sektörümüzün ihtiyacı olan kalifiye elaman ihtiyacını da büyük bir sorumlulukla gerçekleştirmektedir.
 
Yüksel Güvenlik olarak, en büyük avantajımız alanımızdaki bilgi birikimimizdir. Yönetim ve eğitim kadrolarımız; Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Emniyet Teşkilatımızda uzun yıllar görev yapmış Komando, Balık Adam, Koruma, Özel Harekat, Özel Kuvvetler, Yakın Muharebe, Paraşüt, Kayak, Psikolojik Harekat, İstihbarat ve Halkla İlişkiler gibi kurslardan geçmiş, alanlarında uzman, yabancı dil bilen ve dünyanın güvenlik açısından problemli bir çok ülkesinde görev yapmış deneyimli personelden oluşmaktadır.
 
Bunların yanında; YÜKSEL ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş., Avrasya coğrafyasında özellikle risk değerlendirmesinde yüksek olan ülkelerde hizmet ve üretim yapan Türk ve yabancı şirketlere bulundukları ülkelerin koşullarına uygun olarak VIP koruma ve Güvenlik Danışmanlığı hizmeti verecek şekilde konumlanmıştır. Bu bağlamda şirketimizin büyük ortağı olduğu “Yüksel Special Security Services Inc.” şirketimiz Afganistan’da ağırlıklı olarak Yüksel Holding projelerinde yaklaşık 300 personeli ile fiziki güvenlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.