Ana Sayfa > DİĞER
 

LİDERLİK

 

Mehmet Ertuğrul AKKOYUNLU (Yönetim Kurulu Başkanı)
 
Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi, 1970
Ticaret Bakanlığı ve Ziraat Bankası'nda çalışarak Yüksek Lisans. 1966-1970
Ziraat Bankası Organizasyon Metod ve Teftiş Kurulu, 1972-1974
Yüksel İnşaat A.Ş. Merkez Muhasebe Müdürü, 1974-1985
Yeminli Mali Müşavirlik Ünvanı, 1992
Yüksel İnşaat A.Ş. Genel Muhasebe Müdürü ve Genel Müdür Yardımcısı, 1985-1994
Ankara Yeminli Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Üyesi, 1999-2000
 

 

 

Mustafa ATUN (Genel Müdür/Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı)

Nitelikli bir paraşütçü, komando, balıkadam olduğu kadar hem Türkiye’de hem de ABD’de eğitim görmüş uzman bir özel kuvvetler subayıdır. Çoğunlukla Türkiye’nin doğu ve güneydoğu bölgelerinde olmak üzere Türk Ordusu’nun en seçkin birliklerinde uzun süre takım, bölük ve tabur komutanı olarak hizmet ederek üstün görevler yapmıştır. Uzun yıllar terörizme maruz kalan Türkiye’nin doğu ve güneydoğu bölgelerinde görev yapmak üzere seçilen beş yüzün üzerinde subayı eğitmiştir. 2005 yılından beri Yüksel Özel Güvenlik Hizmetleri AŞ’nin kurucu Genel Müdürüdür.  

 
 
 
 
 
 
 
 
Sevda ERK  (Genel Kordinatör)
 
19 yıl süre ile genç, duyarlı çocukların yaşamlarını şekillendirmek gibi çok önemli bir sorumluluğu yerine getirmiş olarak çalışma yaşamının rotasını yeniden belirleyerek rotasını tamamen benzersiz bir uzmanlık alanına doğru değiştirdi. Yeni sorumluluklarını büyük bir onur ve keyifle karşıladı. En ideal olarak işlerin çıktısını mümkün olduğu kadar yaratıcı sonuçlar verecek şekilde gayret sarfederken, aynı zamanda iş arkadaşlarını yapabileceklerinin en iyisini yapmayı istemeleri konusunda da her zaman teşvik eden biri olarak tanımlanabilir.
 
 
 

 

 
 
Metin BAYSAL (Yönetici ve Operasyon Müdürü)
 
1986-2007 yılları arasında Türk Silahlı Kuvvetlerinin çeşitli birliklerinde yurt içi ve yurt dışında takım, bölük, tabur komutanı ve karargah subayı olarak görev yaptı. 2007 yılında Piyade Yarbay rütbesinde kendi isteği ile emekli oldu. 2008’den bu yana Yüksel Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş.’de Yönetici/Operasyon Müdürü olarak görev yapmaktadır.