Ana Sayfa > Ana Sayfa Hizmetler
 

MADENCİLİK TESİSLERİ

STRATEJİK TESİSLERİ

Çözümlerimiz

PETRO KİMYA SANAYİ

Çözümlerimiz

ENERJİ TESİSLERİ

Çözümlerimiz

MADENCİLİK TESİSLERİ

Çözümlerimiz
Türk madencilik sektörü, 2002 ve 2008 yılları arasında 4 milyar TL’den 15.1 milyar TL’ye yükselen cirosu, 1388 adet den 2422 âdete yükselen girişim sayısı, 2010 yılı itibarı ile 114000 kişilik istihdam kapasitesi ve toplam 30795 adet ruhsat ile ülkemizin sanayi üretiminde önemli sektörlerinden biri konumuna gelmiştir. Madencilik sektörü gayri safi yurt içi hâsıla miktarı 2000 yılında 1.6 milyar TL iken bu rakam 2010 yılında 15.7 milyar TL’ye ulaşmış, sektörün aynı dönemdeki toplam gayri safi yurt içi hâsıla içindeki payı ise %1’den %1.4’e çıkmıştır. Bu veriler ışığında madencilik sektörümüzün gelecek yıllarda dünya madencilik sektöründe daha çok söz sahibi olacağı bir gerçektir. Türkiye’nin lokomotif sektörlerine her zaman ve her coğrafyada destek vermeyi ilke edinen şirketimiz; insan ve hizmet olanaklarından uzak olan madencilik tesislerinde çözüm üretmeyi de kendi farkındalığı olarak görmektedir. Sahalarda çalışanlarımızın bu ilkeler çerçevesinde özel eğitim süreçlerinden geçerek sahada görevlendirilmeleri en büyük farklılığımızdır.
 
Yüksel Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. büyüme ve alanında derinleşme stratejisine bağlı olarak Madencilik Sektörüne de yoğunlaşarak kendi geliştirdiği “Maden Tesisleri Güvenlik Saha Yönetim Sistemi” ile tesislere anahtar teslimi güvenlik ve saha yönetim hizmetleri vermektedir. Ayrıca ülkemizde faaliyet gösterecek yabancı şirketlere risk analizi ve yönetimi hizmeti veren şirketimizin bu alandaki hizmetlerine ilişkin detaylı bilgiyi koordinatörlerimizden alabilirsiniz.
 
Maden Tesisleri Güvenlik ve Saha Yönetim Sistemi
 
Personelli Güvenlik ve Devriye
Güvenlik Proje Tasarımı ve Risk Analizi
Catering Hizmetleri
Temizlik Hizmetleri
Çamaşır Hizmetleri
Teknik ve Bakım Hizmetleri
İletişim Hizmetleri
Araç ve İş Makinesi Kiralama
Nitelikli Personel ve İşgücü Hizmetleri
 
Neden Maden Tesisleri Güvenlik ve Saha Yönetim Sistemi
 
Ana faaliyetlere daha etkin odaklanma,
Dünya standartlarında bilgi, deneyim ve teknoloji,
Kamp çalışanlarının yaşam kalitesinde artış,
Genişletilebilir kamp kurulumu,
Kampın değer ve kullanım süresinin artması,
Zaman ve kaynak tasarrufu,
Kaynakları daha stratejik konulara yöneltme,
Genel giderlerde %34’e varan tasarruf imkânı,
Üst yönetime yardımcı olacak doğru, ölçülebilir, sınıflandırılmış bilgiler sayesinde sorunlara doğrudan odaklanmış çözümler geliştirme.
 
Entegre kamp yönetimi büyük ortağı olduğumuz Yüksel Yönetim Hizmeteri A.Ş. tarafından verilmektedir.